Targi Pracy PJATK - wiosna 2024 | Pełna lista pracodawców [ENG below]

27.03.2024, 12:55

Już 18 kwietnia 2024 r. zapraszamy na kampus PJATK, gdzie odbędzie się kolejna, wiosenna edycja Targów Pracy organizowanych przez Akademickie Biuro Karier PJATK.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony, gdzie na bieżąco będziemy publikować informacje o tym, czego możecie spodziewać się podczas targów oraz do wypełniania formularza zainteresowania udziałem w Targach - specjalnie dla Studentów i Absolwentów (https://forms.gle/PTdYD5X1wiY6iBim9)

Poniżej znajdziecie pełną listę Pracodawców!

• Orange
  • Wirtualna Polska Media
  • PwC Polska
  • Bank Gospodarstwa Krajowego
  • BEC Poland
  • NetWorks
  • Capgemini Polska
  • MicroStrategy Poland
  • Urząd Komisji Nadzoru Finansowego
  • Urząd m.st. Warszawy
  • Inter Cars

Targi odbywają się w godzinach od 9:30 do 16:30.

Podczas tej edycji, zapraszamy również do udziału w prelekcjach w trakcie wydarzenia, w auli A. Więcej informacji wkrótce.

Do zobaczenia 18/04 w budynku A!

[EN]

On April 18, 2024, we invite you to the PJAIT campus, where the next spring edition of the Career Fair organized by the PJATK Academic Career Office will take place.

Below you will find the full list of Employers!

• Orange
  • Wirtualna Polska Media
  • PwC Polska
  • Bank Gospodarstwa Krajowego
  • BEC Poland
  • NetWorks
  • Capgemini Polska
  • MicroStrategy Poland
  • Urząd Komisji Nadzoru Finansowego
  • Urząd m.st. Warszawy
  • Inter Cars

The Fair lasts from 9:30 to 16:30.

During this edition, we also invite you to participate in lectures during the event, in lecture hall A. More information soon.

See you on 18/04 in building A!