Wizyta studyjna - studencie sprawdź firmę od środka!

16.04.2021, 09:51

Zajrzyj do firmy od środka! - propozycja wizyty studyjnej.
👉Studiujesz informatykę lub zarządzenie informacją na PJATK?
👉Jesteś na co najmniej IV semestrze lub jesteś w trakcie studiów magisterskich?
🎯 Zgłoś się do udziału w projekcie pn: Koncentracja na IT - zintegrowany program rozwoju Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.
Dlaczego warto ❓
Każdy student, który zgłosi się do projektu zostanie skierowany do udziału w wizycie studyjnej w firmie zgoda.net, podczas których specjaliści branży IT podzielą się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem, a także pod ich okiem zdobędziecie nowe umiejętności praktyczne.
Dla najbardziej zaangażowanych uczestników wizyty studyjnej szansa na realizację praktyk w firmie zgoda.net 👍
Zgłoszenia do udziału w projekcie przyjmuje Biuro Karier PJATK do dnia 📆23.04.2021 r. (piątek) 📆
Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Do udziału w projekcie będziemy kwalifikować studentów według kolejności zgłoszeń.
Chcesz wziąć udział w projekcie?
Pisz śmiało: 📩biurokarier@pjwstk.edu.pl 📩